Novinka:MikroElektronika & Microchip: 50 clicks in 50 days
(Kategória: Čo by Vás mohlo zaujať)
Zaslal wek
20.03.2017-00:59

Známy srbský tiger v oblasti softwaru aj vývojových dosák pre mcu MikroElektronika, v spolupráci s Microchipom, pripravili spoločnú akciu: do Microchipovho MPLabX v nasledujúcich 50 dňoch pribudne 50 knižníc na podporu dosiek MikroElektroniky radu clickboard.

Jedná sa o plugin doštičky obsahujúce rôzne periférie (senzory, aktuátory, komunikačné rozhrania apod.), ktoré sa dajú zasunúť do základných procesorových dosiek, ktoré podporujú rozhranie MikroElektroniky s dvomi jednoradovými pinovými lištami nazývané MikroBus.A clickboardy sa dajú aj vyhrať
There are four ways to win free MikroElektronika click boards™:
  • Download & Sign Up - An updated library will be available each and every week. Each time you download, you’ll have a chance to win.
  • Share - Engage with us on social media. Make sure to use #clickintoMCC, and email a screen capture of your post to clickintomcc _at_ microchip.com, along with your name, mailing address, and phone number.
  • Attend - Attend our Facebook Livestream events (check this page for updated dates and times).
  • Create - Create a project or example and post it on Hackaday.io or the MPLAB Xpress community. Make sure to use the clickintoMCC tag.

Táto novinka je z mikroZONE
( http://www.mikrozone.sk/news.php?extend.1267 )